ادمین اینستاگرام 

ادمین اینستاگرام چه وظایفی دارد؟

یکی از ابزارهای بسیار موثر در امر بازاریابی، شبکه های اجتماعی چون اینستاگرام است. میتوانید با استخدام یک ادمین اینستاگرام، کار خود را شروع کنید. شاید پیش خودتان بگویید: «اینستاگرام فضای ساده ای است و نیاز به هزینه کردن نیست.» این تفکر، تفکر اشتباهی است. زمانی که من و شما بخواهیم از تمام پتانسیل های این فضا به خوبی بهره ببریم به شکلی که به صورت هدفمند مشتریان خود را پیدا کنیم، احتمالا با دیدگاه حرفه ای تری به موضوع خواهیم اندیشید.

ممکن است این سوال در ذهن شما پیش آید که یک ادمین صفحه اینستاگرام چه کمکی میتواند به من بکند؟

تبلیغات اینستاگرام هم مانند هر نوع کار دیگری نیاز به صرف زمان و انرژی دارد. اگر از جمله افراد پر مشغله باشید که در حال اداره شرکت یا فروشگاه خود هستید به احتمال زیاد فرصت چندانی برای اجرای تبلیغات خود نخواهید داشت. یک ادمین صفحه اینستاگرام میتواند به عنوان یک نیروی موثر در طول ماه و به شکل روزانه در صفحه شما پست های جدید ایجاد کند. پست هایی که ارزش تبلیغاتی دارند.

برنامه ریزی تولید محتوا توسط ادمین اینستاگرام

از جمله کارهای دیگر یک ادمین صفحه اینستاگرام،برنامه ریزی محتوای اینستاگرام شماست. یکی از پارامترهای مهم در قرار دادن پست ها، انتخاب بهترین زمان ممکن از ۲۴ ساعت شبانه روز است. این انتخاب برای روزهای مختلف متفاوت است.

اینستاگرام تا کنون قابلیت های متعددی نظیرارسال پیام موقت و ناپدیدشونده، فهمیدن اسکرین شات در اینستاگرام معرفی کرده است که برای صفحات تجاری سودمند هستند.

دیدگاه خود را ارسال کنید...